Nová verze na Turbofaktura.cz

Jsem autorem webové aplikace na www.turbofaktura.cz. Dneska jsem vydal novou verzi se spoustou změn. Mezi nejvíce viditelné změny patří nová agenda – Pokladna.

Lze zadávat příjmové a výdajové doklady, exportovat je do PDF. Pokud uhradíte fakturu, úhradu je možné rovnou přenést do pokladny.

Méně viditelnou změnou je optimalizace pro mobily. Strávil jsem hromadu hodin laděním webu tak, aby šlo zadávat faktury, pokladní doklady  a adresy z malé obrazovky telefonu. Problém je stále se seznamy v agendách. Musím promyslet jak je lépe zobrazovat.

agendy

zadavani_dokladuuhrada_faktury
Web je napsán v Nette frameworku a používá MariaDB. Kdyby sem náhodou zavítal Michal Špaček, hesla jsou  v DB uložena jako bcrypt + salt :-). Vývoj probíhá na Ubuntu v PhpStormu. V Ubuntu se mi programuje krásně a nic jiného bych nechtěl. Někdy se podrobněji rozepíšu o výhodách práce v Linuxu obecně.

Také poskytujeme jednoduché XML API pro import dat z Turbofaktury do účeního systému. Popis API je zde v PDF.

Vedení faktur je zdarma, nemáme žádná omezení. Mohlo by to pomoci účetním, které mají náš program a rády by, kdyby jim odpadlo otravné opisování dokladů z papíru.

Už makám na podpoře EET. Z mobilu budete moci vystavit fakturu, uhradit ji a na přenostné tiskárně vytisknout doklad, který bude obsahovat všechny náležitosti. To všechno bez zbytečných poplatků! Ještě mě čeká hodně práce, ale postupně se nová funkcionalita objevuje :-).

Na webu používám chat od SmartSupp.com. Včera v deset večer jsem byl online a řešil připomínky od zákazníka. Úspěšně.

Budu rád, když Turbofakturu otestujete. Existuje i slovenská verze podle slovenské legislativy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *