Reference

Osobní doporučení

Správa serveru:

Před mnoha lety jsem měla velké štěstí a v souvislosti s pracovními povinnostmi jsem se seznámila s panem Petrem Hložkem. Známe se spolu mnoho a mnoho let, ale “face to face” jsme dosud neměli možnost. I přes tento nedostatek ráda a s čistým svědomím pana Hložka doporučuji nejenom pro jeho profesní, ale i lidský přístup. Měla jsem klienta se specifickým požadavkem na mnou používaný účetní systém. Pouze pro svůj klid jsem se na dodavatele otočila a zde se mne pan Hložek ujal, individuální řešení navrhl a také zrealizoval. Od této doby spím klidněji :-). Kdykoliv mám nějaký problém, který se týká IT, mohu se bez problémů na pana Hložka otočit a vím, že udělá vše pro to, abych se mohla plně věnovat své práci a neztrácela čas řešením problémů, kterým nerozumím. Během svého profesního života jsem se, v oblasti IT, nesetkala s člověkem, který kromě profesní odbornosti, je i velmi empatický a pomůže bez ohledu na to, zda se cítí úplně zdráv nebo zda je zrovna “vhodný” čas. Jsem přesvědčena, že mi toto potvrdí všichni, kteří mají možnost s panem Hložkem spolupracovat.

… v tuto chvíli si nejsem zcela jista, zda je vhodné tuto referenci zveřejňovat ??!!.. pokud se o mých dobrých zkušenost spolupráce s panem Hložkem dozví více lidí, mohlo by se stát, že na mne už nebude mít tolik času…:-))

Jana Skokánková, jednatelka společnosti Elektro-Account s.r.o.

Průvodcovská služba Kutná Hora s.r.o. – správa a nastavení linux serveru, openvpn, zálohování

Spolupráci s panem Petrem Hložkem ochotně a rádi doporučujeme.
Oceňujeme vstřícnou a pohodovou komunikaci a maximální profesionalitu.
Vždy elegantně a bleskově vyřešil vše, s čím jsme se na něj obrátili.
Děkujeme.

Robert Lukášek, jednatel
Průvodcovská služba Kutná Hora s.r.o.

Webus.cz – analýza a návrh řešení problému s velmi pomalým načítáním webu

Moc děkuji panu Hložkovi za velmi vstřícné jednání a nezjištnou pomoc obchodníkovi kterému se začal sypat web. Jelikož můj programátor odvedl značně nekvalitní práci se spoustou chyb, pan Hložek neváhal sepsal mi veškeré chyby v kodu webu které jsem následně využil v úspěšném reklamačním řízení. S takovou lidskou ochotou vůči cizímu člověk se nesetká jen tak proto Vám mnohokrát děkuji. A budu se těšit na další další spolupráci, všem ostatním mohu vřele doporučit.

Petr Suchopár www.webus.cz

“Spolupráce s panem Hložkem mi velice uvolnila ruce. Kvůli ušetření času jsem se na něho obrátil při vyřešení technického problému u webu, jehož realizace by mi samotnému trvala dlouho. Vše poté fungovalo, jak mělo. Vedle rychlé odezvy si cením i přátelského tónu komunikace, která udělala celou spolupráci podstatně příjemnější.” 

Patrik Gajdoš www.patrikgajdos.cz

Pan Hložek mi pomohl vytvořit program pro export dat z námi používaného účetnictví MRP/KS. Spolupráce s ním byla příkladná, kdy pomocí emailu jsme si nastínili problém i nejlepší řešení, poté nám program vytvořil a doladil k obrazu našemu.

Pokud bych v budoucnu něco potřeboval, znovu bych se na něj obrátil.

Jan Hanetšlegr

JH SYSTEMS s.r.o.

E-shop s kávou GourmetKava.cz – tvorba systému pro správu objednávek

Mám s Petrem Hložkem takovou speciální spolupráci, kdy jelikož sám jsem také programoval, tak mu dokáži zadat velmi přesně práci a on ji tak snadno naprogramuje, odpadá takové to vysvětlování a byrokratické tanečky kolem. Takový přístup nemá každý a těžko se hledá. SW, co udělal nám doslova v práci pomáhá každou minutu.

Dominik Škoda, jednatel GourmetKava.cz

Realizované projekty

V rámci Designers&Developers jsem se, mimo jiné, podílel i na těchto projektech:

mmcite.com  – městský mobiliář. Na tento tento web jsem fakt hrdý. Pracoval jsem na backend části, která zahrnovala přepsání velké čísti redakčního sytému tak, aby se lépe pracovalo s jazykovými verzemi webu a přidal hromadu dalších vylepšení. Na web jsem nasadil vyhledávání přes Elastic search. Programováním backendu jsem strávil hodně času a mám opravdu radost z toho, jak funguje.

eLegal.cz Měl jsem na starosti komplet celý backend včetně napojení na SimpleShop.cz

H1.cz – bylo mi ctí se podílet na vývoji webu pro jednu z nejznámějších českých agentur. Programovali jsme funkcionalitu nabídky a prodeje školení, která vylepšuje proces díky komunikaci prostřednictvím API s interním informačním systémem. (Převzato z referencí na DesignDev.cz)

Česká bankovní asociace – Česká bankovní asociace spojuje na našem trhu subjekty na bankovním trhu. Definuje standardy, vydává prognózy a celkově se podílí na fungování bankovního sektoru. (Převzato z referencí na DesignDev.cz)

Bylo jich mnohem více, ale dokud se neobjeví na stránce Reference, nevím jestli o nich smím mluvit.

Další realizované projekty

AlifeStyle s.r.o – správa a nastavení linux serveru, openvpn, zálohování, utility pro import/export dat pro eshop, pomoc s nastavením externího hardware.

Úpravy webu:

27th International Conference of the Society for Medical Innovation and Technology práce na backendových úpravách webu (platební brána atd.)

smit2015_dporuceni


PrazskeKure.cz – úpravy kódu webu, javascriptový objednávkový systém jídel, provoz webu byl bohužel ukončen

foot-bikes.com – úpravy vzhledu webu a produktů

inzerce.czsluzby.com – doplnění funkcionality, opravy kódu a další úpravy webu podle požadavků zákazníka